SR finále
14.05.2016 19:00
VÝSLEDKY SR FINÁLE FOTKY
Výsledky sú uverejnené podľa jednotlivých súťažných miestností v poradí ROOM MIX P-P, ROOM AJ P-P, ROOM AJ DRÁMA a ROOM MIX DRÁMA.
Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a pekné súťažné príspevky a gratulujeme k umiestneniam.
CENA PUBLIKA: Víťazom sa stal súťažiaci s č. 107 - scénka Applause z Gymnázia E. Steinovej, Košice. Gratulujeme!
ROOM MIX P-P
(NJ, TJ, ŠJ, FJ, RJ, SFF)
I. NJ P-P PT
Andrišov Boris - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce - 1. miesto
Lepiešová Chiara Riana - SZŠ Gemerská cesta, Lučenec - 2. miesto
Aleš Gabriel - ZŠ J. A. Komenského, Sereď - 3. miesto
Trebunová Simona - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad - 1. miesto
Tináková Alena - ZŠ, Senec - 2. miesto
Zbiňovcová Nina - Spojená škola, Nitrianske Pravno - 3. miesto
Kovaľ Samuel - Gymnázium Sobrance - 4. miesto
Ľudviková Zuzana - Gymnázium J. Lettricha, Martin - 4. miesto
II. NJ P-P PT+
Barthová Paula - ZŠ Mojmírovce - 1. miesto
Hebbecker Patrick Jan - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce - 3. miesto
III. NJ P-P PT
Bače David - Gymnázium J. Lettricha, Martin - 1. miesto
Dobaiová Daniela - Gymnázium Párovská, Nitra - 2. miesto
Dzvoníková MIloslava - Gymnázium, Sobrance - 3. miesto
Biacovská Michaela - ŠMNDaG, Bratislava - 4. miesto
Sajenková Nina - Súkr. gymnázium, Lučenec - 4. miesto
III. NJ P-P PT+
Kovácsová Dagmar - SOŠ Cintorínska, Nitra - 1. miesto
III. NJ P-P VT
Sulovský Samuel - ŠMNDaG, Bratislava - 1. miesto
Ferková Daniela - Gymnázium Trebišovská, Košice - 2. miesto
Mézes Angela - Gymnázium JAK s VJM, Želiezovce - 3. miesto
III. NJ P-P VT+
Belicová Erika - ŠMNDaG, Bratislava - 1. miesto
II. TJ P-P PT
Jančišinová Elena - ZŠ Komenského 8, Trebišov - 1. miesto
Jelínková Barbora - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica - 2. miesto
Detková Dominika - Piar. spojená škola, Prievidza - 3. miesto
Priehodová Michaela - Piar. spojená škola, Prievidza - 2. miesto
II. ŠJ P-P PT
Kalináčová Alex - SSŠ Starozagorská 8, Košice - 3. miesto
III. ŠJ P-P PT
Meszárosova Evelina - Gymnázium Golianova, Nitra - 2. miesto
II. FJ P-P PT
Tulik Adam - Piar. spojená škola, Prievidza - 1. miesto
Beláňová Tereza - Gymnázium J. Lettricha, Martin - 2. miesto
Horváth Adam - Gymnázium PdC, Piešťany - 3. miesto
III. FJ P-P PT
Viršíková Nina - ŠMNDaG, Bratislava - 1. miesto
I. RJ P-P PT
Čornej Richard - ZŠ T. J. Moussona. Michalovce - 1. miesto
I. RJ P-P PT+
Stepan Chaun - SZŠ BellAmos, Martin - 1. miesto
Lugovkina Anna - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 2. miesto
II. RJ P-P PT
Šidlová Gabriela - ZŠ Nábrežná, Kysucké Nové Mesto - 1. miesto
Bulaková Michaela - Gymnázium Ľ. Štúra, Michalovce - 2. miesto
Farkašová Lucia - ZŠ Kúpeľná, Prešov - 3. miesto
Kmeťová Daniela - ZŠ Levická, Vráble - 4. miesto
II. RJ P-P PT+
Němcová Eva - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce - 1. miesto
Švarcbacherová Dominika - Športové gymnázium, Banská Bystrica - 2. miesto
II. RJ P- P VT+
Němcová Eva - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce - 1. miesto
III. RJ P-P PT
Čechvalová Žaneta - Gymnázium PdC. Piešťany - 1. miesto
Halúzová Katarína - GJK, Zlaté Moravce - 2. miesto
Jurášová Kristína - OA Radlinského, Dolný Kubín - 3. miesto
Skladaná Natália - Gymnázium, Lipany - 3. miesto
III. RJ P-P PT+
Petruny Natália - Gymnázium Sobrance - 1. miesto
III. RJ P-P VT
Šaffová Ivana - SOŠOaS, Michalovce - 1. miesto
SFF
Carolina Knorst Da Silva - SZŠ Orav. cesta, Žilina - 1. miesto
Tien Nguyen Dac - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda - 1. miesto
ROOM AJ P-P
(všetky kategórie AJ Poézia-Próza)
I. AJ P- P PT
Piatková Alexandra - ZŠ Staničná 13, Košice - 1. miesto
Isteníková Nina - SZŠ Orav. cesta, Žilina - 2. miesto
Miklošíková Johana - ZŠ Hlohovec - 3. miesto
Bečková Michaela - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 4. miesto
Benčo Jakub - ŠMNDaG, Bratislava - 4. miesto
Cirok Lukáš - ZŠ ul P. J. Šafárika, Prievidza - 4. miesto
Moreira Kiara - ZŠ Saratovská, Levice - 4. miesto
Gáborová Vladimíra - ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina - 4. miesto
I. AJ P-P PT+
Frogley Nicholas - ZŠ s MŠ Centrum, Dubnica nad Váhom - 1. miesto
Levrinc Filip - ŠMNDaG, Bratislava - 1. miesto
Skrzynska Žaneta Paulína - ZŠ Karpatská, Svidník - 2. miesto
Kodada Marie Madeleine - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda - 3. miesto
Nguyen Olivia - SSŠ Starozagorska 8, Košice - 3. miesto
I. AJ P-P VT
Titková Sára - ZŠ Vranov nad Topľou - 1. miesto
II. AJ P-P PT
Polakovičová Simona - ZŠ Hradná, Nové Zámky - 1. miesto
Nguyen Dominika - Gymnázium Alejová, Košice - 2. miesto
Poloha OIliver - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 3. miesto
Jakubek Norbert - 4. miesto
Koraušová Sára - Gymnázium J. Lettricha, Martin - 4. miesto
Počarovská Kristína - ZŠ Stará Turá - 4. miesto
Žák Milan Alexander - ZŠ Záhorácka, Malacky - 4. miesto
II. AJ P-P PT+
Patterson Elizabeth Anna - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 1. miesto
Mansbridge Tomas - ZŠ Krosnianska, Kosice - 2. miesto
Fox Michal - SZŠ Besst, Trnava - 3. miesto
Eliáš Alexander Michael - ZŠ Kpt. Nálepku, Stupava - 4. miesto
II. AJ P-P VT
Zahradníková Sára - Spojená škola Letná ul., Poprad - 1. miesto
Lacková Soňa - ZŠ Saratovská, Levice - 2. miesto
Kelešiová Eva - ŠMNDaG, Bratislava - 3. miesto
Ľudviková Zuzana - Gymnáízium J. Lettricha, Martin - 4. miesto
II. AJ P-P VT+
Dawelbeitová Emma - SZŠ BellAmos, Martin - 1. miesto
III. AJ P-P PT
Hučková Valentína - ŠMNDaG, Bratislava - 1. miesto
Kurovský Milan - SOŠ, Vranov nad Topľou - 2. miesto
Pružinská Daniela - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina - 3. miesto
Lojová Mária - Piar. spojená škola F. Hanáka, Prievidza - 4. miesto
III. AJ P-P PT+
Deket Kiara - Bil. gymnázium M. Hodžu, Sučany - 1. miesto
Zbrehová Paula - Gymnázium L. Stockera, Bardejov - 2. miesto
III. AJ P-P VT
Urbanová Emma - Gymnázium J. Lettricha, Martin - 1. miesto
Kostelanský Dominik - SOŠOaS, Zlaté Moravce - 2. miesto
Merva Erik - SOŠ MIT, Bratislava - 3. miesto
Danišová Patrícia - PASA Bl. Laury, Trnava - 4. miesto
Kapušová Žaneta - OA, Ilava - 4. miesto
III. AJ P-P VT+
Vavríková Natália - SSŠ, Šturovo - 1. miesto
ROOM AJ DRÁMA
(všetky kategórie II. AJ D a III. AJ D)
II. AJ D PT
The Dancing Princesses - Gymnázium Kukučinova, Poprad - 1. miesto
God`s Messenger Department - ZŠ Hradná, Nové Zámky - 2. miesto
Beauty is a Beast - ZŠ Szenciho, Senec - 3. miesto
Hannah and the Huricane - ZŠ Veľké Rovné - 4. miesto
II. AJ D VT
You´ll Like It - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 1. miesto
Dog`s Life - ZŠ J. Hollého, Topoľčany - 2. miesto
2FAST 2PAST - ZŠ s MŠ Hurbanova, Martin - 2. miesto
Lucy in Tales - ZŠ Záhorácka, Malacky - 3. miesto
You are not Alone - ZŠ, Svidník - 3. miesto
III. AJ D PT
NARCISSUS and ECHO - SZŠ, Poprad - 1. miesto
Annabel Lee - Gymnazium ul. 17 nov., Topoľčany - 2. miesto
A Hysterical HERstory of... - Gymnázium Liptovský Hrádok- 3. miesto
III. AJ D PT - MONODRAMA
Tearing me Apart - Gymnázium ul. 17 nov., Topoľčany - 1. miesto
III. AJ D VT
Pygmalion - not another G. B. Story - SSOŠ Via Humana, Skalica - 1. miesto
III. AJ D VT +
Applause - Gymnazium sv. Edity Steinovej, Košice - 1. miesto
ROOM MIX DRÁMA
I. AJ D PT
The Nightmare before Christmas - ZŠ Staničná, Košice - 1. miesto
The Fairytale - Cool School, Senica - 2. miesto
The Secret - ZŠ, Humenné - 3. miesto
I. AJ D VT
Punchinello - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 1. miesto
Aliz - ZŠ Devínska, Nové Zámky - 2. miesto
Little Prince - ZŠ, Vranov nad Topľou - 3. miesto
The Lost Snowmen - Cool School, Senica - 4. miesto
II. NJ D PT
Rotkappchen und der bose Wolf - ZŠ Vajanského, Skalica - 1. miesto
II. NJ D PT - MONODRAMA
Jašíčková Rebeka - ZŠ kpt. Nálepku, Stupava - 1. miesto
II. NJ D VT
Die Kriminacht - ZŠ Hradná, Nové Zámky - 1. miesto
Geisel - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica - 2. miesto
III. NJ D PT
Eine Musikstunde mit unmusikalischen - Piar. sp. šk. F. Hanáka, Prievidza - 1. miesto
II. FJ D PT
Les Misérables - ZŠ Kúpeľná, Prešov - 1. miesto
Amis pour la vie - Piar. spojená škola, Prievidza - 2. miesto
III. FJ D VT
Je m'appelle Nathalie - Konzervatórium, J. Adamoviča, Košice - 1. miesto
I. RJ D PT
Krasnaja šapočka - ZŠ T. J.. Mousona, Michalovce - 1. miesto
II. RJ D PT
Gusi-lebedi - ZŠ Kúpeľná, Prešov - 1. miesto
II. ŠJ D PT
Los ciegos y el elefante - Gymnázium Kukučinova, Poprad - 2. miesto
III. ŠJ D PT
El ruiseñor - Gymnázium Kukučinova, Poprad - 1. miesto
*************************************************************************
HARMONOGRAM SR FINÁLE
V harmonograme je potrebné počítať s odchylkami podľa reálnej situácie.
Celoslovenské finále bude prebiehať v nasledovných miestnostiach:
- ROOM MIX P-P (NJ, TJ, ŠJ, FJ, RJ, SFF)
- ROOM AJ P-P (I., II., III. AJ)
- ROOM AJ DRÁMA (kategórie II. AJ a III. AJ)
- ROOM MIX DRAMA (I. AJ + NJ, FJ, RJ, ŠJ)
Predbežná štruktúra je uverejnená nižšie.
Zoznamy súťažiacich sú zoradené vzostupne abecedne podľa priezviska alebo podľa názvu scénky.
Registrácia súťažiacich: 08:15 - 08:55 | 12:15 - 12:55
Spoločné otvorenie podujatia: o 09:00 hod.
ROOM MIX P-P
(NJ, TJ, ŠJ, FJ, RJ, SFF)
PRIEBEH 09:15 - 10:55
I. NJ P-P PT
+ Aleš Gabriel - ZŠ J. A. Komenského, Sereď
+ Andrišov Boris - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
+ Lepiešová Chiara Riana - SZŠ Gemerská cesta, Lučenec
II. NJ P-P PT
+ Kovaľ Samuel - Gymnázium Sobrance
+ Ľudviková Zuzana - Gymnázium J. Lettricha, Martin
+ Tináková Alena - ZŠ, Senec
+ Trebunová Simona - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad
+ Zbiňovcová Nina - Spojená škola, Nitrianske Pravno
II. NJ P-P PT+
+ Barthová Paula - ZŠ Mojmírovce
+ Hebbecker Patrick Jan - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
III. NJ P-P PT
+ Bače David - Gymnázium J. Lettricha, Martin
+ Biacovská Michaela - ŠMNDaG, Bratislava
+ Dobaiová Daniela - Gymnázium Párovská, Nitra
+ Sajenková Nina - Súkr. gymnázium, Lučenec
+ Dzvoníková Miloslava - Gymnázium, Sobrance
III. NJ P-P PT+
+ Kovácsová Dagmar - SOŠ Cintorínska, Nitra
III. NJ P-P VT
+ Ferková Daniela - Gymnázium Trebišovská, Košice
Marcin Dávid - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
+ Mézes Angela - Gymnázium JAK s VJM, Želiezovce
+ Šulovský Samuel - ŠMNDaG, Bratislava
III. NJ P-P VT+
+ Belicová Erika - ŠMNDaG, Bratislava
BREAK 10:55 - 11:05
POKRAČOVANIE 11:05 - 12:05
II. TJ P-P PT
+ Detková Dominika - Piar. spojená škola, Prievidza
+ Jančišinová Elena - ZŠ Komenského 8, Trebišov
+ Jelínková Barbora - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica
III. TJ P-P PT
+ Priehodová Michaela - Piar. spojená škola, Prievidza
II. ŠJ P-P PT
+ Kalináčová Alex - SSŠ Starozagorská 8, Košice
III. ŠJ P-P PT
+ Meszárosova Evelina - Gymnázium Golianova, Nitra
III. ŠJ P-P PT+
+ Franco Dalla Lasta - Gymnázium Kukučinova, Poprad
II. FJ P-P PT
+ Beláňová Tereza - Gymnázium J. lettricha, Martin
+ Horváth Adam - Gymnázium PdC, Piešťany
+ Tulik Adam - Piar. spojená škola, Prievidza
III. FJ P-P PT
+ Viršíková Nina - ŠMNDaG, Bratislava
BREAK 12:05 - 12:10
POKRAČOVANIE 12:10 - 13:35
I. RJ P-P PT
+ Čornej Richard - ZŠ T. J. Moussona. Michalovce
I. RJ P-P PT+
+ Lugovkina Anna - ZŠ Narnia, Banská Bystrica
+ Stepan Chaun - SZŠ BellAmos, Martin
II. RJ P-P PT
+ Bulaková Michaela - Gymnázium Ľ. Štúra, Michalovce
+ Farkašová Lucia - ZŠ Kúpeľná, Prešov
+ Kmeťová Daniela - ZŠ Levická, Vráble
+ Šidlová Gabriela - ZŠ Nábrežná, Kysuvcké Nové Mesto
II. RJ P-P PT+
+ Němcová Eva - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce
+ Švarcbacherová Dominika - Športové gymnázium, Banská Bystrica
II. RJ P- P VT+
+ Němcová Eva - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce
III. RJ P-P PT
+ Čechvalová Žaneta - Gymnázium PdC. Piešťany
+ Halúzová Katarína - GJK, Zlaté Moravce
+ Jurášová Kristína - OA Radlinského, Dolný Kubín
+ Lacová Nina - Gymnázium ul. Ľ. Štúra, Michalovce
+ Skladaná Natália - Gymnázium, Lipany
III. RJ P-P PT+
+ Petruny Natália - Gymnázium Sobrance
III. RJ P-P VT
+ Šaffová Ivana - SOŠOaS, Michalovce
SFF
+ Carolina Knorst Da Silva - SZŠ Orav. cesta, Žilina
+ Tien Nguyen Dac - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda
VÝSLEDKY OD CCA 13:45
ROOM AJ P-P
(všetky kategórie AJ Poézia-Próza)
PRIEBEH 09:15 - 10:25
I. AJ P- P PT
+ Bečková Michaela - ZŠ Narnia, Banská Bystrica
+ Benčo Jakub - ŠMNDaG, Bratislava
+ Cirok Lukáš - ZŠ ul P. J. Šafárika, Prievidza
+ Isteníková Nina - SZŠ Orav. cesta, Žilina
+ Miklošíková Johana - ZŠ Hlohovec
+ Moreira Kiara - ZŠ Saratovská, Levice
+ Piatková Alexandra - ZŠ Staničná 13, Košice
+ Gáborová Vladimíra - ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina
I. AJ P-P PT+
+ Frogley Nicholas - ZŠ s MŠ Centrum, Dubnica nad Váhom
+ Kodada Marie Madeleine - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda
+ Levrinc Filip - ŠMNDaG, Bratislava
+ Nguyen Olivia - SSŠ Starozagorska 8, Košice
+ Skrzynska Žaneta Paulína - ZŠ Karpatská, Svidník
I. AJ P-P VT
+ Titková Sára - ZŠ Vranov nad Topľou
BREAK 10:25 - 10.35
POKRAČOVANIE 10:35 - 11:55
II. AJ P-P PT
+ Jakubek Norbert
+ Koraušová Sára - Gymnázium J. Lettricha, Martin
+ Nguyen Dominika - Gymnázium Alejová, Košice
+ Počarovská Kristína - ZŠ Stará Turá
+ Polakovičová Simona - ZŠ Hradná, Nové Zámky
+ Poloha OIliver - ZŠ Narnia, Banská Bystrica
+ Žák Milan Alexander - ZŠ Záhorácka, Malacky
II. AJ P-P PT+
+ Eliáš Alexander Michael - ZŠ Kpt. Nálepku, Stupava
+ Fox Michal - SZŠ Besst, Trnava
+ Mansbridge Tomas - ZŠ Krosnianska, Kosice
+ Patterson Elizabeth Anna - ZŠ Narnia, Banská Bystrica
II. AJ P-P VT
+ Kelešiová Eva - ŠMNDaG, Bratislava
+ Lacková Soňa - ZŠ Saratovská, Levice
+ Ľudviková Zuzana - Gymnáízium J. Lettricha, Martin
+ Zahradníková Sára - Spojená škola Letná ul., Poprad
II. AJ P-P VT+
+ Dawelbeitová Emma - SZŠ BellAmos, Martin
BREAK 11:55 - 12:10
POKRAČOVANIE 12:10 - 13:20
III. AJ P-P PT
+ Hučková Valentína - ŠMNDaG, Bratislava
+ Kurovský Milan - SOŠ, Vranov nad Topľou
+ Lojová Mária - Piar. spojená škola F. Hanáka, Prievidza
+ Pružinská Daniela - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina
III. AJ P-P PT+
+ Deket Kiara - Bil. gymnázium M. Hodžu, Sučany
+ Zbrehová Paula - Gymnázium L. Stockera, Bardejov
III. AJ P-P VT
+ Danišová Patrícia - PASA Bl. Laury, Trnava
+ Kapušová Žaneta - OA, Ilava
+ Kostelanský Dominik - SOŠOaS, Zlaté Moravce
+ Merva Erik - SOŠ MIT, Bratislava
+ Urbanová Emma - Gymnázium J. Lettricha, Martin
III. AJ P-P VT+
+ Vavríková Natália - SSŠ, Šturovo
VÝSLEDKY OD CCA 13.30
ROOM AJ DRÁMA
(všetky kategórie II. AJ D a III. AJ D)
PRIEBEH 09:15 - 10:40
II. AJ D PT
+ Beauty is a Beast - ZŠ Szenciho, Senec
+ God`s Messenger Department - ZŠ Hradná, Nové Zámky
+ Hannah and the Huricane - ZŠ Veľké Rovné
+ The Dancing Princesses - Gymnázium Kukučinova, Poprad
BREAK 10:40 - 10:50
POKRAČOVANIE 10:50 - 12:50
II. AJ D VT
+ Dog`s Life - ZŠ J. Hollého, Topoľčany
+ Lucy in Tales - ZŠ Záhorácka, Malacky
+ You are not Alone - ZŠ, Svidník
+ You´ll Like It - ZŠ Narnia, Banská Bystrica
+ 2FAST 2PAST - ZŠ s MŠ Hurbanova, Martin
BREAK 12:50 - 13:20
POKRAČOVANIE 13:20 - 15:05
III. AJ D PT
+ Annabel Lee - Gymnazium ul. 17 nov., Topoľčany
+ A Hysterical HERstory of... - Gymnázium Liptovký Hrádok
+ NARCISSUS and ECHO - SZŠ, Poprad
III. AJ D PT - MONODRAMA
+ Tearing me Apart - Gymnázium ul. 17 nov., Topoľčany
III. AJ D VT
+ Pygmalion - not another G. B. Story - SSOŠ Via Humana, Skalica
III. AJ D VT +
+ Applause - Gymnazium sv. Edity Steinovej, Košice
VÝSLEDKY OD CCA 15.15
ROOM MIX DRÁMA
(kategória I. AJ, NJ, FJ, RJ, ŠJ)
PRIEBEH 09:15 - 11:20
I. AJ D PT
+ The Fairytale - Cool School, Senica
+ The Nightmare before Christmas - ZŠ Staničná, Košice
+ The Secret - ZŠ, Humenné
I. AJ D VT
+ Aliz - ZŠ Devínska, Nové Zámky
+ Little Prince - ZŠ, Vranov nad Topľou
+ Punchinello - ZŠ Narnia, Banská Bystrica
+ The Lost Snowmen - Cool School, Senica
BREAK 11:20 - 11:30
POKRAČOVANIE 11:30 - 13:00
II. NJ D PT
+ Rotkappchen und der bose Wolf - ZŠ Vajanského, Skalica
II. NJ D PT - MONODRAMA
+ Jašíčková Rebeka - ZŠ kpt. Nálepku, Stupava
II. NJ D VT
+ Die Kriminacht - ZŠ Hradná, Nové Zámky
+ Geisel - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica
III. NJ D PT
+ Eine Musikstunde mit unmusikalischen - Piar. sp. šk. F. Hanáka, Prievidza
POKRAČOVANIE 13:00 - 13:55
II. FJ D PT
+ Amis pour la vie - Piar. spojená škola, Prievidza
+ Les Misérables - ZŠ Kúpeľná, Prešov
III. FJ D VT
+ Je m'appelle Nathalie - Konzervatórium, J. Adamoviča, Košice
POKRAČOVANIE 13:55 - 14:30
I. RJ D PT
+ Krasnaja šapočka - ZŠ T. J.. Mousona, Michalovce
II. RJ D PT
+ Gusi-lebedi - ZŠ Kúpeľná, Prešov
POKRAĆOVANIE 14:30 - 15:15
II. ŠJ D PT
+ Los ciegos y el elefante - Gymnázium Kukučinova, Poprad
III. ŠJ D PT
+ El ruiseñor - Gymnázium Kukučinova, Poprad
VÝSLEDKY OD CCA 15:30