Finále Kvet 2015 - Nitra
28.03.2015 09:25
Výsledky krajského finále 17. 4. 2015
I. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
3. Filová Hanka - ZŠ Zbehy
1. Ilavská Ema - ZŠ Benkova, Nitra
5. Spaček Andrej - ZŠ Benkova, Nitra
4. Tyshchuk Alina - ZŠ Devínska, Nové Zámky
2. Pavlovičová Nina - ZŠ Mojmírovce
I. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +
2. Van Wyk Daniel - ZŠ Kniežařa Pribinu, Nitra
I. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
2. Dievča so zápalkami - ZŠ G. Bethlena, Nové Zámky
1. Peter Pan - ZŠ Benkova, Nitra
I. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
2. I am alone - ZŠ Devínska, Nové Zámky
II. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
5. Bödo Victoria Christine - ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce
4. Ďurina Kristián - ZŠ Tríbečská, Topoľčany
1. Hanuskova Christina - ZŠ Saratovská, Levice
2. Košudová Karolína - ZŠ Kniežaťa Pribinu, Nitra
6. Rybárová Veronika - ZŠ Báb
3. Galan Filip - ZŠ Zbehy
II. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +
2. Reid Carolina - ZŠ Benkova, Nitra
1. Reid Jasmina - ZŠ Benkova, Nitra
II. AJ POÉZIA & PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA
1. Štang Jakub - ZŠ Benkova, Nitra
II. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
1. An Almost Correct Christmas Story - ZŠ Hradná, Nové Zámky
3. I Want my Mother Back - ZŠ Sľažany
2. X-mas Carol - ZŠ Saratovská, Levice
II. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
2. Magic Friendship - ZŠ Mojmírovce
1. SOS, ZŠ J. Hollého, Topoľčany
3. The Violin - ZŠ Devínska, Nové Zámky
III. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
2. Malecká Barbora - Gymnázium Golianova, Nitra
1. Vargová Silvia - Gymnázium P. Pazmana s VJM, Nové Zámky
3. Vavríková Natália - SSŠ, Štúrovo
III. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +
2. Červenáková Henrieta - Gymnázium, Golianova, Nitra
1. Piszczatowska Denisa - Obchodná akadémia, Zlaté Moravce
III. AJ POÉZIA & PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA
1. Kostelanský Dominik - SOŠOaS, Zlaté Moravce
2. Vargová Silvia - Gymnázium P. Pazmana, Nové Zámky
III. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
2. Job Interview - Gymnázium, M. R. Štefánika, Nové Zámky
II. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
4. Kanyicska Adam - ZŠ Prtibinova, |Zlaté Moravce
5. Pokus Dávid - ZŠ Tríbečska, Topoľčany
3. Reid Carolina . ZŠ Benkova, Nitra
1. Reid Jasmina - ZŠ Benkova, Nitra
6. Urbanová Vanesa - ZŠ Benkova, Nitra
2. Žarnovičan Marek - ZŠ Benkova, Nitra
II. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +
2. Bárthová Paula - ZŠ Mojmírovce
II. NJ POÉZIA & PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA
1. Gilan Hannah - ZŠ Kptz. Svútopluka, Nitra
II. NJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
1. So schön kann Schule - ZŠ Hradná, Nové Zámky
III. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
1. Dobaiová Daniela - Gymnázium Párovská, Nitra
3. Mézes Angéla - Gymnázium J. A. Komenského VJM, Želiezovce
2. Piszczatowska Denisa - Obchodná akadémia, Zlaté Moravce
III. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +
1. Kovácsová Dagmar - SOŠ Cintorínska, Nitra
III. NJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
1. Ein Mensch vor dem Gericht der Tiere - Gymnázium M. R. Štefánika, Nové Zámky
II. RJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
1. Kasalová Ivana . ZŠ Tríbečská, Topoľčany
III. RJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
1. Ridziková Alexandra - Gymnázium, ul. 17. Novembra, Topoľčany
III. FJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
2. Bobríková Angélique - Katol. spojená škola sv. Vincenta, Levice
III. ŠJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
1. Makaiová Karmen - Gymnázium P., Paznáňa, Nové Zámky
2. Meszárošová Evelína - Gymnázium Golianova, NitraA
ORIENTAČNÝ HARMONOGRAM - NITRA
V harmonograme je potrebné počítať s odchylkami podľa reálnej situácie.
KRAJ – MIESTO |
JAZYKOVÁ KATEGÓRIA |
TERMÍN A ČAS |
Nitriansky Kongresová sála SPU Tr. A. Hlinku 38 Nitra |
17. apríl 2015 |
|
|
||
Registrácia účastníkov |
08:30 – 09:00 |
|
Otvorenie podujatia |
09:00 |
|
I. AJ Poézia&próza PT I. AJ Poézia&próza PT + I. AJ Dráma PT + I. AJ Dráma VT |
09:05 – 10:20 |
|
II. NJ Poézia&próza PT II. NJ Poézia&próza PT + II. NJ Poézia&próza VT II. NJ Dráma VT |
10:20 – 11:20 |
|
Break |
11:20 – 11:30 |
|
II. AJ Poézia&próza PT II. AJ Poézia&próza PT + II. AJ Poézia&próza VT II. AJ Dráma PT II. RJ Poézia&próza PT III. RJ Poézia&próza PT |
11:30 – 12:10
12:10 - 13:20 |
|
Break |
13:20 - 13:45 |
|
III. ŠJ Poézia&próza PT III. FJ Poézia&próza PT II. AJ Dráma VT |
13:45 - 15:10 |
|
Break |
15:10 - 15:15 |
|
III. NJ Poézia&próza PT III. NJ Poézia&próza PT + III. NJ Dráma VT |
15:15 - 16:00 |
|
III. AJ Poézia&próza PT III. AJ Poézia&próza PT + III. AJ Poézia&próza VT III. AJ Dráma VT |
16:00 - 17:05 |
|
Vyhodnotenie |
od 17:20 |