Prešov - výsledky semifinále 2015
14.03.2015 20:00
Výsledky sú zoradené od kategórie I. po kategóriu III.; jazyky v poradí AJ-NJ-RJ-ROJ-SFF; typ tvorby PT nasledované VT.
I. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
Baníková Anna - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou
Gajdoš Viktor - ZŠ Pugačevova, Humenné
Komanický Nataniel - ZŠ Čs. Armády, Prešov
Straková Simona - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné
Titko Simon - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou
Titková Sára - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou
I. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +
Skrzynská Žaneta Paulína - ZŠ Karpatská, Svidník
I. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
The Crazy Story - ZŠ Grundschule, Kežmarok
The Wolf and the Kids - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné
The Rabbit´s Guitar - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné
I. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
What does it mean? - ZŠ, Juh 1054, Vranov nad Topľou
Witches - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné
II. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
Bačišinová Alžbeta - Cirkevná spojená škola, Humenné
Guman Peter - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou
Končarová Petra - ZŠ Ľubotice
Roziková Rebeka - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou
Zbrehová Paula - ZŠ Raslavice
II. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
The Little Prince - ZŠ Grundschule, Kežmarok
The Nightingale and the Rose - Gymnázium Kukučinova, Poprad
The Storks - ZŠ Mierova, Svit
Imperfect Proposal - ZŠ Kúpeľná, Prešov
II. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
The Smurfs - ZŠ Karpatská, Svidník
III. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
Gallová Anna - Spojená škola D. Tatarku, Poprad
Kurovský Milan - SOŠ, A. Dubčeka, Vranov nad Topľou
Sirotňák Tomáš - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
III. AJ POÉZIA & PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA +
Repeľová Alexandra - Gymnázium, Konštantinova, Prešov
III. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
Henry VIII and his 6 Wives - Stredná zdravotnícka škola, Poprad
I. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
Firmentová Aneta - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
Figlár Šimon - ZŠ - Grundschule, Kežmarok
II. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
Haničák Samuel - Gymnázium T. Vansovej, Stará Ľubovňa
Barčáková Bianka - ZŠ Raslavice
Trebunová Simona - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
III. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
Hofierková Natália - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
Mališková Ema - Gymnázium sv. F. Assiského, Levoča
Štefancová Diana - Gymnázium DH, Svidník
III. NJ POÉZIA & PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA
Maňkošová Denisa - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
II. RJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA
Tkačuková Viktória - ZŠ s MŠ, Stakčín
Kmecová Lucia - ZŠ Raslavice
II. RJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
Zoluška - ZŠ Kúpeľná, Prešov
II. FJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
Malý princ .- ZŠ Kúpeľná, Prešov
III. ŠJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
Historia de una madre - Gymnázium Kukučinova, Poprad
Výsledky KVETu 2015
-
20.03.2015 21:00
Bratislava - výsledky semifinále 2015
-
20.03.2015 19:00
Trnava - výsledky semifinále 2015
-
16.03.2015 21:00
Nitra - výsledky semifinále 2015
-
14.03.2015 20:00
Trenčín - výsledky semifinále 2015
-
14.03.2015 20:00
Prešov - výsledky semifinále 2015
-
14.03.2015 09:00
Banská Bystrica - výsledky semifinále 2015
-
14.03.2015 09:00
Žilina - výsledky semifinále 2015
-
14.03.2015 09:00
Košice - výsledky semifinále 2015