PO kraj - výsledky semifinále

14.03.2016 20:00

Výsledky sú zoradené podľa jazykov a kategórií od I. po III..

Postupujúcim súťažiacim gratulujeme.

Ostatným ďakujeme za účasť.

Späť

Súťažiaci postupujúci na krajské finále

  • Krajskí finalisti

     

    POÉZIA - PRÓZA

     

    I. AJ P-P PT

    Fiala Alexandra Karolína - ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad

    Gáborová Vladimíra - ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina

    Kyjovský Michal - ZŠ Bardejov

    Šimková Diana - ZŠ sv. Mikuláša, Prešov

     

    I. AJ P-P PT+

    Skrzynska Žaneta Paulína - ZŠ Karpatská, Svidník

    Uher Emil - ZŠ Kúpeľná, Prešov

     

    I. AJ P-P VT

    Titková Sára - ZŠ Vranov nad Topľou

     

    II. AJ P-P PT

    Jakubek Norbert

    Jánová Alexandra

    Končárová Petra - ZŠ Ľubotice

    Tkáčová Nina - ZŠ Prešov

     

    II. AJ P-P VT

    Demčák Martin - ZŠ Vranov nad Topľou

    Zahradníková Sára - Spojená škola Letná ul., Poprad

     

    III. AJ P-P PT

    Dzurňáková Nora - Gymnázium J. F. Rimavského, Levoča

    Kurovský Milan - SOŠ, Vranov nad Topľou

     

    III. AJ P-P PT+

    Sisolova Lucia - CSŠ-Gymnázium sv. J. Bosca, Bardejov

    Zbrehová Paula - Gymnázium L. Stockera, Bardejov

     

    I. NJ P-P PT

    Figlár Šimon - ZŠ Grundschule, Kežmarok

     

    II. NJ P-P PT

    Firmentová Aneta - ZŠ sMŠ Dostojevského, Poprad

    Lukáčová Karin - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad

    Mizeráková Nina - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

    Trebunová Simona - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad

     

    III. NJ P-P PT

    Dreveňáková Lívia - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

    Michniviczová Zuzana - Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša, Prešov

     

    III. NJ P-P VT

    Maňkošová Denisa - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

    Marcin Dávid - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

     

    II. RJ P-P PT

    Farkašová Lucia - ZŠ Kúpeľná, Prešov

    Romanašynová Viktória - ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina

    Tkačuková Viktôria - ZŠ s MŠ, Stakčín

     

    III. RJ P-P PT

    Kovaľová Viktôria - SOŠ, Vranov nad Topľou

    Skladaná Natália - Gymnázium, Lipany

     

    III. RJ P-P PT+

    Oros Yana - SPŠ, Snina

     

    III. ŠJ P-P PT+

    Franco Dalla Lasta - Gymnázium Kukučinova, Poprad

     

    III. FJ P-P PT

    Chovancová Júlia - CSŠ-Gymnázium sv. J. Bosca, Bardejov

     

    D R Á M A

     

    I. AJ D PT

    Puss in Boots - ZŠ, Humenné

    The Secret - ZŠ, Humenné

     

    I. AJ D VT

    Little Prince - ZŠ, Vranov nad Topľou

    Play School - ZŠ Raslavice

    The Unsolved Case of... - ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad

     

    II. AJ D PT

    Say the Right Thing - ZŠ Mierová, Svit

    The Dancing Princesses - Gymnázium Kukučinova, Poprad

    Unplugged - ZŠ Kúpeľná, Prešov

     

    II. AJ P-P VT

    Class Diary - ZŠ Komenského, Svidník

    You are not Alone - ZŠ, Svidník

     

    III. AJ D PT

    NARCISSUS and ECHO - SZŠ, Poprad

     

    III. AJ P-P PT+

    The Gunpowder Plot - Gymnázium L. Stockera, Bardejov

     

    III. NJ D PT

    Stolz und Vorurteil - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

     

    II. RJ D PT

    Gusi-lebedi - ZŠ Kúpeľná, Prešov

     

    II. FJ D PT

    Les Misérables - ZŠ Kúpeľná, Prešov

     

    II. ŠJ D PT

    Los ciegos y el elefante - Gymnázium Kukučinova, Poprad

     

    III. ŠJ D PT

    El ruiseñor - Gymnázium Kukučinova, Poprad

© IALF - JAZYKOVEVZDELAVANIE.SK since 2010

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode