NR kraj - výsledky semifinále

02.03.2016 22:15

Výsledky sú pridávané postupne.

Radené su podľa jazykov a kategórií od I. po III..

Postupujúcim súťažiacim gratulujeme! 

Všetkým ostatným ďakujeme za účasť.

Späť

Súťažiaci postupujúci na krajské finále

  • Krajskí finalisti

     

    POÉZIA - PRÓZA

     

    I. AJ P-P PT

    Kováčik Krištof - ZŠ Zbehy

    Kováčová Eliška - ZŠ K. Pribinu, Nitra

    Kovarčíková Hana - ZŠ K. Pribinu, Nitra

    Moreira Kiara - ZŠ Saratovská, Levice

    Špek Samuel - ZŠ Devínska, Nové Zámky

     

    I. AJ P-P PT+

    Van Wyk Daniel -  ZŠ K. Pribinu, Nitra

     

    II. AJ P-P PT

    Benčíkova Laura - ZŠ K. Pribinu, Nitra

    Gašparová Viktôria - ZŠ Saratovská, Levice

    Polakovičová Simona - ZŠ Hradná, Nové Zámky

    Vanyová Viktória - ZŠ Dvory nad Žitavou

    Rybárová Veronika - ZŠ Báb

     

    II. AJ P-P PT+

    Briediková Ema - ZŠ sv. Michala, Levice

     

    II. AJ P-P VT+

    Lacková Soňa - ZŠ Saratovská, Levice

     

    III. AJ P-P PT

    Gemmel Ján - SZŠ, Nitra

    Kompasová Anna - SKŠ, Nitra

    Olšová Veronika - Gymnázium ul. 17 nov., Topoľcany

     

    III. AJ P-P PT+

    nepostúpil nikto

     

    III. AJ P-P VT

    Kostelanský Dominik - SOŠOaS, Zlaté Moravce

     

    III. AJ P-P VT+

    Červenáková Henrieta - Gymnázium Golianova, Nitra

    Vavríková Natália - SSŠ, ŠturovoNJ

     

    I. NJ P-P PT+

    Barthová Karolína - ZŠ Mojmírovce

    Bauman Saskia - ZŠ J. Hollého, Topoľčany

     

    II. NJ P-P PT

    Lörinczová Marianna - ZŠ Mojmírovce

    Lisyová Kristína - ZŠ Zbehy

    Poláková Iveta - ZŠ Zbehy

     

    II. NJ P-P PT+

    Barthová Paula - ZŠ Mojmírovce

     

    III. NJ P-P PT

    Dobaiová Daniela - Gymnázium Párovská, Nitra

    Laudonová Klaudia - Gymnázium, ul. 17 nov., Topoľčany

     

    III. P-P PT+

    Kovácsová Dagmar - SOŠ Cintorínska, Nitra

     

    III. NJ P-P VT

    Mézes Angela - Gymnázium JAK s VJM, Želiezovce

     

    II. RJ P-P PT

    Kmeťová Daniela - ZŠ Levická, Vráble

    Tyshchuk Alyna - ZŠ Devínska, Nové Zámky

     

    III. RJ P-P PT

    Halúzová Katarína - GJK, Zlaté Moravce

    Kaplanová Jana - GJK, Zlaté Moravce

     

    III. ŠJ P-P PT

    Meszárosova Evelina - Gymnázium Golianova, Nitra

    Sýkora Samuel - Gymnázium Golianova, Nitra

     

    FJ

    nepostúpil nikto

     

     

    D R Á M A

     

    I. AJ D PT

    The Sleeping Beauty - ZŠ ul. sv. Michala, Levice

    The Ugly Duckling - ZŠ Hradná, Nové Zámky

     

    I. AJ D VT

    Aliz - ZŠ Devínska, Nové Zámky

    The Four Seasons - ZŠ ul. G. Bethlena, Nové Zámky

     

    II. AJ D PT

    God`s Messenger Department - ZŠ Hradná, Nové Zámky

     

    II. AJ D VT

    Agreement in School - ZŠ Devínska, Nové Zámky

    Dog`s Life - ZŠ J. Hollého, Topoľčany

     

    III. AJ D PT

    Annabel Lee - Gymnazium ul. 17 nov., Topoľčany

    Superhero Support Group - Gymnazium Párovská, Nitra

    Tearing me Apart*- Gymnázium ul. 17 nov., Topoľčany

     

    III. AJ D VT

    Romeo and Juliet in Time - SOŠOaS, Zlaté Moravce

     

    III. AJ D VT+

    Me, Myself and I - Gymnázium Golianova, Nitra

     

    II. NJ D PT

    Die Kriminacht - ZŠ Hradná, Nové Zámky

Jazykový kvet 2016 jazykovy-kvet-2016/

© IALF - JAZYKOVEVZDELAVANIE.SK since 2010

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode