ZA kraj - výsledky semifinále

17.03.2016 21:34

Výsledky sú zoradené podľa jazykov a kategórií od I. po III..

Postupujúcim súťažiacim gratulujeme!

Ostatným ďakujeme za účasť.

Späť

Súťažiaci postupujúci na krajské finále

  • Krajskí finalisti

     

    POÉZIA - PRÓZA

     

    I. AJ P-P PT

    Isteníková Nina - SZŠ Orav. cesta, Žilina

    Macháň Kvido - SZŠ Orav. cesta, Žilina

    Zumrík Lukáš - Evan. spojená škola, Martin

     

    II. AJ P-P PT

    Beňušková Nelli - Gymnázium J. Lettricha, Martin

    Koraušová Sára - Gymnázium J. Lettricha, Martin

    Rusko Pavol - Evan. spojená škola, Martin

    Valčo Marek - Evan. spojená škola, Martin

     

    II. AJ P-P VT

    Ľudviková Zuzana - Gymnáízium J. Lettricha, Martin

     

    II. AJ P-P VT+

    Dawelbeitová Emma - SZŠ BellAmos, Martin

     

    III. AJ P- P PT

    Demčík Kristián - Gymnázium J. Lettricha, Martin

    Hlubinová Petra - OA, Čadca

    Pružinská Daniela - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina

    Skaličanová Simona - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina

     

    III. AJ P-P PT+

    Deket Klára - Bil. gymnázium M. Hodžu, Sučany

     

    III. AJ P-P VT

    Urbanová Emma - Gymnázium J. Lettricha, Martin

     

    II. NJ P-P PT

    Barancová Simona - ZŠ Clementisova, Kysucké Nové Mesto

    Čechová Annamária - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina

    Ľudviková Zuzana - Gymnázium J. Lettricha, Martin
     

    Tomečková Paulína - Gymnázium J. Lettricha, Martin

     

    III. NJ P-P PT

    Bače David - Gymnázium J. Lettricha, Martin

    Capeková Nikola - Gymnázium, Kysucké Nové Mesto

     

    I. RJ P-P PT+

    Stepan Chaun - SZŠ BellAmos, Martin

     

    II. RJ P-P PT

    Šidlová Gabriela - ZŠ Nábrežná, Kysuvcké Nové Mesto 

     

    III. RJ P-P PT

    Jurášová Kristína - OA Radlinského, Dolný Kubín

    Metod Huljak - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina

     

    III. ŠJ P-P PT

    Lilgová Henrieta - Gymnazium J. Lettricha, Martin

     

    II. FJ P-P PT

    Beláňová Tereza - Gymnázium J. lettricha, Martin

    Beňušková Nelli - Gymnázium J. Lettricha, Martin

     

    II. FJ P-P PT+

    Seo Daniel - SZŠ Orav. cesta, Žilina

     

    SFF PT

    Carolina Knorst Da Silva - SZŠ Orav. cesta, Žilina

     

     

    D R Á M A

     

    I. AJ D PT

    The Three Little Pigs - ZŠ Veľké Rovné

     

    II. AJ D PT

    Christmas Carol - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina

    Hannah and the Huricane - ZŠ Veľké Rovné

    Little Red Riding Hood - Gymnázium, Bytča

     

    II. AJ D VT

    2FAST 2PAST - ZŠ s MŠ Hurbanova, Martin

     

    III. AJ D PT

    A Hysterical HERstory of... - Gymnázium Liptovký Hrádok

    Čakanie na Godota - OA, Čadca

     

    II. NJ D PT

    Die Abschlussprufung - ZŠ Clementisova, Kysucké Nové Mesto

     

© IALF - JAZYKOVEVZDELAVANIE.SK since 2010

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode