Ďakujeme všetkým súťažiacim, pedagógom a hosťom za účasť na celoslovenskom kole Jazykového kvetu 2014.
Všetkým súťažiacim blahoželáme k účasti, keďže sú jazykovými jednotkami v jednotlivých krajoch a nižšie uvádzame jazykové jednotky Slovenska a ostatné umiestnenia.
DRÁMA
I. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Hansel and Gretel and the Creepy Woods - ZŠ Hradná 22, Nové Zámky
2. miesto:
The Fairytale - Cool School, Senica
3. miesto:
Snow White and the Seven Dwarfs - SZŠ, Oravská cesta 11, Žilina
The Clever Cockerel and Lazy Friends - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné
4. miesto:
Chicken Licken, ZŠ Stará Turá
5. miesto:
Rumpelstiltskin, ZŠ Okružná, Michalovce
6. miesto:
Goldilocks and the Three Bears - ZŠ Vajanského, Lučenec
I. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
1. miesto:
Story of the First Thanksgiving - Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice
I. NJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
2. miesto:
Der Froschkönig - ZŠ Vajanského, Skalica
3. miesto:
Immer Karotten und Hasentanz - Spojená škola, Nitrianske Pravno
II. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
The Canterville Ghost - ZŠ Hradná 22, Nové Zámky
2. miesto:
Peter Pan - ZŠ Stará Turá
3. miesto:
Television - ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad
4. miesto:
Peppa the Pig and Chistmas - ZŠ Vajanského, Skalica
II. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
1. miesto:
Little MIO - ZŠ Narnia, Banská Bystrica
2. miesto:
Father Frost - ZŠ Sv. J. Krstiteľa, Spišské Vlachy
3. miesto:
Common Heroes - Gymnázium, Partizánske
4. miesto:
Leprechaun Hide-n-Seek - ZŠ G. Halna, Levoča
II. NJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
čestné miesto:
Hans im Glűck - ZŠ M. R. Štefánika, Trebišov
II. NJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
1. miesto:
Die Geschichte von Otto und Motto - Katolicke gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica
III. NJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
2. miesto:
Du weisst nicht vann, du weisst nicht wie - Obchodná akadémia, Trnava
III. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA
2. miesto:
Cinderella and three hazel-nuts - SSOŠ Via Humana, Skalica
3. miesto:
7 Deadly Sins - Gymnázium Sv. Edity Steinovej, Košice
III. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
The Miser - Gymnázium Varšavská, Žilina
3. miesto:
Death Takes the Train - Obchodná akadémia, Rozňava
II. RJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Snežinka - ZŠ Grundschule, Hradné nám. 38, Kežmarok
POÉZIA & PRÓZA
I. NJ - PREVZATÁ TVORBA +
1. miesto:
Barthová Paula - ZŠ Mojmírovce
I. NJ - VLASTNÁ TVORBA
1. miesto:
Gilan Hannah - ZŠ Kpt. Svätopluka, Nitra
I. NJ - PREVZATÁ TVORBA
čestné miesto:
Borguľa Jakub - ZŠ Narnia, Banská Bystrica
II. NJ - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Trebunová Simona - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad
2. miesto:
Nosková Lenka - ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou
3. miesto:
Andiová Kristína - ZŠ Mojmírovce
4. miesto:
Fidlerová Petra - ZŠ J. A. Komenského, Sereď
5. miesto:
Halajová Terézia - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica
6. miesto:
Kačmárová Nikola - Spojená škola - Gymnázium Sečovce
II. NJ - PREVZATÁ TVORBA +
2. miesto:
Laudonová Klaudia - Gymnázium ul. 17. novembra, Topolčany
III. NJ - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Malíšková Ema - Gymnázium Sv. F. Assiského, Levoča
2. miesto:
Kovácsová Dagmar - SOŠ Cintorínska, Nitra
3. miesto:
Dedič Sophia - Obchodná akadémia, Trnava
II. RJ - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Ridziková Alexandra - ZŠ Hollého 3, Topolčany
2. miesto:
Kmecová Lucia - ZŠ Raslavice
3. miesto:
Olejníková Katarína - ZŠ s MŠ Úbrež
4. miesto:
Langová Agáta - SZŠ Štvorlístok, Skalica
čestné miesto:
Palakyová Katarína - ZŠ Narnia, Banská Bystrica
II. RJ - PREVZATÁ TVORBA +
1. miesto:
Němcová Eva - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce
II. RJ - VLASTNÁ TVORBA
1. miesto:
Čičváková Kristína - ZŠ s MŠ Úbrež
III. RJ - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Medviďová Mária - Gymnázium Sobrance
2. miesto:
Haluzová Katarína - Gymnázium J. Kráľa, Zlaté Moravce
I. AJ - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Dorková Rebeka - SZŠ Bellamos, Martin
2. miesto:
Somolányová Ema - Škola pre mimoriadne nadané deti, Bratislava
3. miesto:
Komanický Jakub - ZŠ Československej armády 22, Prešov
4. miesto:
Piatková Alexandra - ZŠ Staničná 13, Košice
5. miesto:
Sedláčeková Petra - ZŠ Častkovce
6. miesto:
Filová Hana - ZŠ Zbehy
7. miesto:
Csúz Karol - ZŠ Vajanského, Lučenec
8. miesto:
Kašíková Sofia - ZŠ J. A. Komenského, Sereď
I. AJ - PREVZATÁ TVORBA +
1. miesto:
Armitage Mia - Škola pre mimoriadne nadané deti, Bratislava
2. miesto:
Reid Jasmína Patrícia - ZŠ Benkova, Nitra
I. AJ - VLASTNÁ TVORBA +
1. miesto:
Dawelbeitová Ema - SZŠ Bellamos, Martin
I. SFF - PREVZATÁ TVORBA
Vuong Do Anh Minh - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda
II. AJ - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Nguyen Dominika - Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice
2. miesto:
Némethová Eva - Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza
3. miesto:
Novodomský Adrián - Súkromné gymnázium, Lúčenec
4. miesto:
Kubisová Alexandra & Kristán Demčík - Gymnázium J. Lettricha, Martin
5. miesto:
Koraušová Sára - Gymnázium J. Lettricha, Martin
6. miesto:
Janošťáková Kristína - ZŠ Mojmírovce
7. miesto:
Zubaľ Ján - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou
II. AJ - PREVZATÁ TVORBA +
1. miesto:
Reid Carolina Julianna - ZŠ Benkova, Nitra
II. AJ - VLASTNÁ TVORBA
1. miesto:
Urbanová Emma - Gymnázium J. Lettricha, Martin
2. miesto:
Zajíčková Lucia - ZŠ s MŠ Úbrež
čestné miesto:
Poloha Natanael - ZŠ Narnia, Banská Bystrica
II. TJ - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Jelinková Barbora - Katolicke gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica
III. ŠJ - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Makaiová Karmen - Gymnázium J. Pázmaňa, Nové Zámky
III. FJ - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Štangová Radmila - Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza
III. AJ - PREVZATÁ TVORBA
1. miesto:
Šútor Lukáš - SOŠOaS, Zlaté Moravce
2. miesto:
Michaláková Simona - Gymnázium, Kráľovský Chlmec
3. miesto:
Malíšková Ema - Gymnázium Sv. F. Assiského, Levoča
4. miesto:
Šuleková Anna - Obchodná akadémia, Ilava
5. miesto:
Kocák Vojtech - Gymnázium F. V. Sasinka, Skalica
III. AJ - PREVZATÁ TVORBA +
1. miesto:
Piszczatowska Denisa - Bilingválna obchodná akadémia, Zlaté Moravce
2. miesto:
Ambrušová Alexandra - Obchodná akadémia, Rožňava
III. AJ - VLASTNÁ TVORBA
čestné miesto:
Kostelanský Dominik - SOŠOS, Zlaté Moravce
CENA PUBLIKA
Snow White and the Seven Dwarfs - SZŠ Oravská cesta 11, Žilina